Kimmy Granger kimdir? Star, babasının şimdi menajeri olarak görev yaptığını iddia ediyor.

schmoozemag.com – Kimmy Granger kimdir? Star, babasının şimdi menajeri olarak görev yaptığını iddia ediyor.

Kimmy Granger’ın Biyo/Wiki’si

Kimmy Granger, Amerika Birleşik Devletleri’nden bir model ve oyuncu. Mofos, Hustler, 3rd Degree, Nubile Films, Sticky Video, Team Skeet, Nubiles Porn, Reality Kings, New Sensations ve North Pole Enterprises gibi birçok şirkette çalıştı. Instagram hesabı, ekstralarının ve hepsinin ateşli, kıvrımlı ve sevimli fotoğraflarıyla dolu. Hesabında genellikle bikinili fotoğrafları bulunur. Instagram hesabının milyonlarca takipçisi var.

18 Mayıs 1995 yılında doğdu. Yirmi beş yaşındaydı. Karışık ırk ve etnik kökene sahip ve Amerikalı. Kova onun burcudur. San Diego, California, ABD’de yapılmıştır.

Kimmy Granger’ın Kariyeri

On dokuz yaşında kulüp dansına geçmeden önce, Kimmy ilk olarak San Diego centilmenler kulübü Little Darlings’de barmen olarak çalıştı. Granger, 2015 yılında Miami, Florida’da finansal danışman olarak çalıştı.

Kimmy Granger’ın Ailesi

Ebeveynlerinin boşanmasının ardından Granger, San Diego’ya yayıldı.

Kimmy Granger’ın Eğitimi, Okul, Üniversite

bir kolej sporcusu. Birçok erkek dergisi, fotoğraf çekimleri için annesini bir yetişkin olarak kullandı. Yanında erkek ve kız kardeşleri var. Güçlü bir akademik geçmişe sahiptir.

Kimmy Granger’ın Ölçüleri, Boyu ve Kilosu

1.52 metre (152 cm) veya 5 fit 1 inç boyunda. Yaklaşık 55 kilogram veya 121 lbs ağırlığındadır. 36-26-39 inç onun vücut ölçüsüdür. 34C kup ölçüsüne sahip bir sutyen giyiyor. Ayrıca sağlık konusunda tutkulu. Güzel saçları ve koyu kahverengi gözleri var. 18 Mayıs 1995 yılında doğdu. Yirmi beş yaşındaydı. Etnik ve ulusal bir kökenden geliyor ve Amerikalı. Kova onun burcudur. San Diego, California, ABD’de yapılmıştır.

Kimmy Granger’ın Erkek Arkadaşı

İlişki geçmişi hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi. Şu anda bekar ve kariyeriyle meşgul. Bir noktada oyunculuk Oscar’ını kazanmak için can atıyor.

Kimmy Granger’ın Net Değeri

Instagram’a yaşam tarzını ve tarzını gösteren özçekimler yüklüyor. 2020 itibariyle yaklaşık 300.000 $ ‘a mal olacağı tahmin ediliyor. (AMERİKAN DOLARI). Ayrıca, reklamcılıkta işbirliği için destekçilerinden tazminat alıyor.

About Bro Kanda

Check Also

New Full Link Viral Video Om Mundel Wife

schmoozemag.com – New Full Link Viral Video Om Mundel Wife Hello everyone, see you soon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *