MP Girls Dance Instagram Reel On Location’ı Shri Mahakaleshawar Tapınağı’nda izleyin

schmoozemag.com – MP Girls Dance Instagram Reel On Location’ı Shri Mahakaleshawar Tapınağı’nda izleyin

Ujjain’deki Mahakal Tapınağı’nın arazisinde Bollywood şarkılarını karıştırarak Instagram makaralarına kaydeden kızlar tartışma konusu oldu.
Salı günü, Madhya Pradesh İçişleri Bakanı Narottam Mishra, Ujjain tapınağının arazisindeyken Instagram videosunu kaydeden kızları gördü. Bollywood müziğini tapınak arazisinde ve Ujjain’deki Mahakal Tapınağı’nın kutsal alanı içinde birleştiren Instagram makaralarını kaydeden kızlar tartışma konusu.

Videolu sosyal medya paylaşımları viral oldu. Mishra, “Toplayıcıya ve SP’ye durumu inceleme talimatı verdim. Dini inançları ihlal etmeye yönelik herhangi bir girişime müsamaha gösterilmeyecektir.” dedi. Mahakal tapınağının kutsal alanı içinde, bir kızın Jalabhishek gerçekleştirirken viral bir video kaydettiği söyleniyor. Diğer kız tapınak arazisini gezdi ve sahneyi yakaladı. Mahakal tapınağının kutsal alanı içinde, bir kızın Jalabhishek gerçekleştirirken viral bir video kaydettiği söyleniyor. Diğer kız tapınak arazisini gezdi ve sahneyi yakaladı.

Video viral hale geldikten sonra, Mahakal Tapınağı rahibi Mahesh Guru, videonun saldırgan ve Sanatan geleneğine aykırı olduğunu söyleyerek kızlara karşı işlem yapılmasını talep etti. “Tapınağın kutsallığı bu tür videolarla yok edildi. Ayrıca Mahakal tapınak personeli de işlerini yapmıyor” dedi rahip.

 

About Bro Kanda

Check Also

(Vídeo completo) Vídeo viral de Sammy Irungu vazou no Twitter

schmoozemag.com – (Vídeo completo) Vídeo viral de Sammy Irungu vazou no Twitter (Vídeo completo) Transmissão …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *