Twitter, YouTube ve Reddit’teki viral görüntü ve videolara göre Destiny Jimenez’in modeli kim?

 Destiny Jimenezschmoozemag.com – Twitter, YouTube ve Reddit’teki viral görüntü ve videolara göre Destiny Jimenez’in modeli kim?

Bir 22 -Aorarn, erkek arkadaşı tarafından kötü muamele gördüğünde San Antonio’da götürdü, sonunda her ikisi arasında bir çatışmayı izledi. Saldırılar olmasına rağmen, hipothothes ve çiftin önemli bir argümanı ve yetişkinleri var. Polis bunu doğruladı ve bu da çiftin şiddetli bir tartışma yaşadığını gösteriyor. Şu anda davayla ilgilenen San Antonio polisi, polislerin bıçaklanarak olay yerine giden bir adamın ihbarına yanıt vermesinin ardından kadının tutuklandığını söyledi. Bu San Antonio davası hakkında daha fazla ayrıntı bulalım.

 

AYRICA OKUYUN : Viral  Sofia Ansari caused havoc on social media by sharing pictures of her bedroom.

San Antonio polisine göre, erkek arkadaşını suçlayan bir kadın, hararetli bir tartışmanın ardından Çarşamba günü tutuklandı. Kurbanın henüz resmi olarak açıklanmamasına rağmen, erkek arkadaşını bıçaklayıp tutukladığı iddia edilen kadın olarak 22 yaşındaki Destiny Nicole Jimenez’in adı açıklandı. Kadın, gerçekte ne olduğunu ve böylesine vahşice bir cinayetin nedenini öğrenmek için olayı araştıran polis tarafından tutuklandı. Olay, bir evde, Wiseman Bulvarı’nın 5000 bloğunun yakınında, 1604 döngüsünden çok uzakta değil. Polisin maktul tarafından aranması üzerine olaya müdahale eden polis, şahsı kurtarmak için zanlıyı gözaltına aldı.

Destiny Jimenez’in tam Viral Video ve Fotoğrafları

 Destiny Jimenez

 

>>DOWNLOAD<<

Kurban ve Destiny tartıştıktan sonra, Destiny kapıyı kilitledi ve kurbanın erkek arkadaşının girmesini engelledi, bu olay Çarşamba günü saat 01:50 civarında oldu. Kapıyı bile açtı ve bir süre sonra içeri girmesine izin verdi. Hararetli bir tartışmanın ardından Destiny, öfkeyle bir mutfak bıçağı kaptı ve erkek arkadaşını bir kez göğsünden, bir kez suratından ve bir kez de sırtından olmak üzere üç kez bıçakladı. Destiny’nin erkek arkadaşı acı ve korku içinde kanayan evden koşarak yardım için polisi aradı. O anda polis geldi, kurbanı hastaneye götürdü ve Destiny’yi tutukladı.

Kurban, tamamen iyileşmesinin beklendiği Üniversite Hastanesine götürüldü. Anket anket yapılırken yapılır. Birçok rapor, geri kalanının sadece bir arkadaş için gizli bir video ilan ettiğini söyledi. Ancak, bu raporların hiçbiri polis tarafından doğrulanmadı, bu nedenle şu anda polis raporu her şeyi temizleyene kadar hiçbir şey söylenemez. Polis, Destiny’yi ölümcül bir silahla saldırı ile suçladı ve davası şu anda soruşturma altında.

About Bro Kanda

Check Also

New Full Link Viral Video Om Mundel Wife

schmoozemag.com – New Full Link Viral Video Om Mundel Wife Hello everyone, see you soon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *