Viral : 55 yaşında Farooq Ahmed Pakistanlı adam 18 yaşında bir Kız Muskan ile evlendi

 In the age of 55 Farooq Ahmed Pakistani man married an 18-year-old Girl Muskan schmoozemag.com – Viral : 55 yaşında Farooq Ahmed Pakistanlı adam 18 yaşında bir Kız Muskan ile evlendi

18 yaşındaki Muschan, Bool Deal Dal Film’den “ve Milo Huhse Zyada” açıklamasıyla, 55, kalbin içine dünyayı kırmak için kullanılabilir. YouTuber ve İçerik Syaty Ali’nin içeriğinden röportaj yaptığınızda ve bağlantıları olduğunu ve “Mohabbat Ka’nın getirdiği” öğrendiğinizde, Pakistan’ın sevgisi hastalık olmuştur.

 

READ ALSO : Xnxubd Link Collection Bokeh Video Full Bokeh Lights Video Bokeh Google Earth

 

55 yaşındaki Farooq ve 18 yaşındaki Muskan Pakistan’da evlendi

Muskan adlı 18 yaşındaki bir kadın, müzik aşkı nedeniyle kendisine aşık olan 55 yaşındaki Farooq Ahmed adlı bir adamla evlendi. Syed Basit Ali, Youtuber ve aktör, Pakistan’ın inanılmaz aşk hikayesinin nasıl ortaya çıktığı “olağanüstü çift” ile röportaj yaptı. Muskan ve Farooq, yaşlı müzisyen genç adamın müziğine ilgi duyduğunda bir araya geldi. Farooq, Muskan’ın yüzünde yaşıyor, ya da Syed’in dediği gibi, “Samne wali khidki mein”.

Küçük kız, onu evde ziyaret etmeye başladıktan kısa bir süre sonra boynunda bir şey olduğunu fark etti. Birkaç görüşmeden sonra, Bobby Deol ve Rani Mukherjee’nin oynadığı Hintçe filmi “Badal”dan Na Milo Humse Zyada’yı tekrar tekrar söyleyerek onunla alay etmeye başladı.

Çift, Farooq’un başlangıçta Muskan’ı kendisinden daha çok sevdiğini, ancak onun için hızla duygularını geliştirdiğini açıkladı. Kız daha sonra aşkları büyüdükçe dışarı çıkmasını istedi.

Eğer komşu, evlilik evliliğe düştü. Her ikisinde de “Mohabbat Ki Shaadi” (anlamı var gibi görünüyor) var.

Çift, tanıdıklarının arkadaşları, aileleri ve komşuları da dahil olmak üzere ilişkilerine ve sonraki birlikteliklerine karşı olduğunu söyledi. Yine de, rıza ile yaptıkları küçümseme ve kamuoyunun kınamasına rağmen mutlu bir şekilde birleşiyorlar.

Bekar olan Farooq, Muskan’ı bulmanın Tanrı’nın bir hediyesi olduğunu düşünüyor. Gerekirse, iki aşık birbirleri için “hayatlarını vermeye” hazır olduklarını ilan ederler.

 

>> DOWNLOAD <<

About Bro Kanda

Check Also

New Full Link Viral Video Om Mundel Wife

schmoozemag.com – New Full Link Viral Video Om Mundel Wife Hello everyone, see you soon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *