Viral Video: Pakistanlı Bir Kız Bir Düğün Töreninde “Mera Dil Yeh Pukare” Şarkısıyla Dans Ediyor

schmoozemag.com – Viral Video: Pakistanlı Bir Kız Bir Düğün Töreninde “Mera Dil Yeh Pukare” Şarkısıyla Dans Ediyor

Ayesha adlı Pakistanlı bir kız, müzik videosuyla interneti ateşe verdi. Viral bir videoda, kurta pantolonlu bir kız, bir düğün resepsiyonunda Lata Mangeshkar’ın “Mera Dil Ye Pukare Aaja” şarkısında mutlu ve zarif bir şekilde dans ederken görülebilir. Video, kızın resmi Instagram sayfasında yayınlandı. Bir alıntı var: “Biliyor musun, kendimi sevdiğim için pek beğenmiyorum. Kötü söz yok, o yüzden. Videoyu 75.000’den fazla kişi beğendi ve izledi.

Who is the girl in the popular wedding dance video #MeraDilYehPukareAaja?

Düğünlerde Pakistanlılar coşkulu danslarıyla ünlüdür. Düğün sezonu ilerledikçe, Lata Mangeshkar’ın Mera Dil Ye Pukare Aaja’sının remiksi eşliğinde dans eden bir kızın videosu internette viral oldu. Bu videonun interneti ateşe verdiği inkar edilemez. Videodaki kız Ayesha, Pakistanlı olduğunu tespit etti. Videonun bir düğün töreni sırasında çekildiği anlaşılıyor.

Popüler videoda Ayesha bol bir kurta ve pantolonla dans ederken görülebilir. Seyirci onun güzel performansından etkilendi. Kız, Lata Mangeshkar’ın klasik şarkısının remiksinde dans ederken görülüyor. “Kim olduğumu görüyorum,

 

About Bro Kanda

Check Also

New Full Link Viral Video Om Mundel Wife

schmoozemag.com – New Full Link Viral Video Om Mundel Wife Hello everyone, see you soon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *